Ercan Çoban Ercan Çoban

Ukraynada ticaret ve yatırım fırsatları ...

Değerli grup üyeleri

Bizim Ukrayna da resmi düzeyde bağlantı ve iş yapma imkanlarımız bulunmaktadır.
Ukrayna ile ticaret yada yatırım yapmayı düşünen kişiler lütfen irtibata geçsinler.

Birinci önceliğimiz güven ve sürekli kazan kazan mantığıdır.
Aksine hareket edenlerle iş yapma imkanımız olamaz.

Böyle düşünen samimi ve girişimci arkadaşları bekliyoruz.

Örneğin Şu anda Ukrayna devleti çok cazip koşullarla 49 yıllığına tarım arazisi veriyor.
Arazi büyüklüğü istendiği kadar olabiliyor.

Bilgi ve irtibat için:

Ercan Coban
Tel : 00 90 274 223 93 19
Mobil : 00 90 532 548 62 96
Mail : mail@ercancoban.com
MSN : msn@ercancoban.com
Skype: ercan.coban

Esat Porsuk Esat Porsuk

RUSYAYA KARGO GÖNDERMİ BİLGİ TALEBİ,

Sayın Grup Üyeleri,

Rusya gümrüğünde yaşanan sıkıntılar malüm, Rusyaya mal gönderemiyoruz. Bu konuda basında da Rusyaya büyük yatırım yapan Mağazalar zinciri dahi mal göndermede sıkıntı yaşadığı gazetelere yansıdı.
Bizim sorunumuz da Kargo ile küçük paketler halinde (10-100 kg arası) ürettiğimiz Hazır Giyim ürünlerini Hava yolu kargosu ile yerimizden müşteriye nasıl ulaştırabiliriz(Kapıdan kapıya).
Bu sorunları aşan üyelerimizin, problemsiz ulaştıran kargo firmalarını bilenlerin, referans olarak yazmalarını rica ederim..
Herkese iyi çalışmalar..

Osman Cenk TERZİOĞLU Osman Cenk TERZİOĞLU Moderator

PROJECT MÜHENDİSLİK İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. / CCT GROUP PROJECT

PROJECT Mühendislik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti., 2006 yılından beri, içerisinde yer aldığı sektörde kaliteli projeler üretmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, şirketimiz İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetinde deneyimli mühendisler ve teknik personel ile, gerekli teknolojik donanımlar ve lisanslı tasarım yazılımlarıyla hizmet vermektedir.

Grubumuzun kalite anlayışı, ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetlerini hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktır.

İnşaat Mühendisliği Proje, Kontrollük ve Danışmanlık hizmetlerini hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmak amacıyla şirket bünyesinde yürütülen bir kalite yönetim sistemi oluşturulmuştur. Sistemin amacı, üretimin her aşamasında bir üst mertebedeki yöneticiler tarafından sürekli olarak denetlenen tüm çalışanlara sorumluluk yükleyerek, kusursuz hizmet üretebilmektir. Bu amaç doğrultusunda şirket yönetimince, tüm personelin bilgilerinin güncellenmesi, pekiştirilmesi, yeni katılan personelin oryantasyonu için planlı ve gerekmesi halinde plan dışı eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Ayrıca İnşaat Mühendisleri Odası ve Üniversiteler gibi kurumların hazırlamış olduğu eğitim seminerlerine çalışanların katılımı teşvik edilmektedir.

Şirket yönetimi gerekmesi halinde özelliği olan projelerde gerekli uzman kuruluşlardan ve Üniversitelerin ilgili birimlerinden danışmanlık hizmeti de almaktadır.

PROJECT Mühendislik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti., yönetimi ve tüm çalışanlar yukarıda belirtilen kalite yönetim sistemine uygun olarak çalışmayı taahhüt ederler.

PROJECT Mühendislik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti
İNCİRLİ CADDESİ LİMONÇİÇEĞİ SOKAK
AYDINER APT. NO:3 A BLOK D:6 BAKIRKÖY-İSTANBUL-TURKİYE
TEL: +90 212 542 15 09 FAKS: +90 212 542 15 79
proje@project.com.tr ---- http://www.project.com.tr

***************************************************************************************************************************

PROJECT Engineering Construction Co. Ltd., intends to design high quality projects in the sector since 2006. Our company serves with experienced engineers and technical personnel in Civil Engineering Project, Inspecting and Consulting areas, and technologically sufficient hardware and certified design software in order to realize our purpose.

The quality vision of our group is to complete Civil Engineering Project Inspecting and Consulting Services; which are convenient to national and if necessary international technical standards, specifications and also economic, applicable and able to meet the necessities of enterprises; and to present customers with respect to schedule.

With a view to fulfill Civil Engineering Project Inspecting and Consulting Services regarding schedule and present customers, the Quality Administration System has been constituted. The purpose of this system is to achieve excellent products by giving responsibilities to all employees at every stage of production and inspecting them by
managers continuously. In order to update technical knowledge of all staff and orientate new-comer personnel, Company Administration organizes, planned education seminars and, in case of necessity, out of plan education seminars. In addition, employees are prompted to participate to technical instruction seminars prepared by institutions such as universities and Chamber of Civil Engineering.

In case of necessity, our company demands consulting service from related expert institutions and universities for extraordinary projects.

PROJECT Engineering Construction Co. Ltd., administrators and all employees commit to work in accordance with Quality Administration System as mentioned above.