Meltem Doğan Meltem Doğan

WEB SİTENİZİ CANLANDIRIN!

Ağ sayfanızı Canlı sunum teknikleri ile hayata geçirin. Sunumax.com‘un sunduğu, Türkiye’de ilk ve Tek olan bu sistem ile ağ sayfanızda anında çıkıp konuşan, ziyaretçiyi bilgilendiren sunum mankenleri koyabiliyorsunuz. Eğer isterseniz firmanızın web sayfasında siz de konuşabiliyorsunuz. Bu sistemin en büyük avantajı; vermek isteğiniz mesajı birinci ağızdan ve kesinlikle hedefine ulaşacağından emin olarak verirsiniz. Son kullanıcıların görmeye alışık olmadığı bir iletişim kanalı kullandığınız için algıları daha açık olacaktır.
Nedir http://www.sunumax.com
http://www.sunumax.com internet tabanlı bir servis olup web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanıza yarar. Kurum kimliğinizi ancak sizin belirleyeceğiniz gerçek insanlar yansıtabilir; animasyonlar değil. SunumaX, sizin belirleyeceğiniz insanları kullanarak sitenizin etkileşimini arttırıyor. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için, SunumaX’ın size sunacağı modellerden birini kullanabileceğiniz gibi, kendiniz veya belirleyeceğiniz başka kişiler de gerekli tanıtımları yapabilirler.
Ortalama bir ziyaretçi web sayfanızda 30 saniye den fazla dolaşmıyor. Eğer bu kısa zaman içinde ziyaretçilerinizin dikkatini çekemezseniz, bu satış potansiyelini boşa harcamış olacaksınız.
Bize hazırladığınız bir konuşma metnini (script) gönderdiğiniz taktirde üç (3) iş günü içinde ürününüzün veya hizmetinizin profesyonel oyuncular tarafından hazırlanmış sunumunu hazırlıyoruz. Web üzerinden yapacağınız tanıtımlarda SunumaX’ın size yardımcı olması için hemen iletişime geçin. Ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürün! Artık bazı sitelerin içinde bizi insanlar karşılamaya başladı. Buna canlı sunum deniliyor. Çoğu zaman girdiğimiz sayfalarla ilgili bilgi veriyorlar. Bazen de ilgilenebileceğimiz ürünleri tanıtıyorlar. Bu hizmeti sağlayan site Sunumax.com. Bahsi geçen site sayesinde web sitemize biz de karşılama mesajı koyabiliyormuşuz. İster kendimiz konuşabilir istersek de firmanın mankenlerinden biri bizim web sitemiz için konuşabiliyormuş. Bu servisi benzerlerinden ayıran olay ise baştan bir web sitesi yaptırmaya gerek olmaması. Tek bir satır kodla video mesajını yerleştirebiliyorlarmış. Görünüşe göre yakın zamanda bu şekilde parti liderleri de kendi web siteleri üzerinde konuşabilecek
http://www.sunumax.com’un sitenize ve Kurumunuza katacakları Vermek isteğiniz mesajı birinci ağızdan ve kesinlikle hedefine ulaşacağından emin olarak verirsiniz. Son kullanıcıların görmeye alışık olmadığı bir iletişim kanalı kullandığınız için algıları daha açık olacaktır. Son kullanıcılar ilk defa görecekleri bu mesajdan etkilenip tanıdıklarına yollayacaklardır. Firmanızla özdeşleşecek bir karakteri oluşturmak için televizyon kanallarını kullanıp çok daha fazla ücret ödemenize gerek kalmayacak. Web sayfanızdaki sekme oranı (web sayfanıza girip anında çıkan kullanıcı) azalacak, yani kullanıcılar sizinle ve ürünlerinizle ilgili gerekli bilgileri anında alacaklar.

Referanslarımızı görebilmek için: http://www.sunumax.com.tr/kategori/referanslar/

Sorularınız için bana ulaşabilirsiniz : meltem@sunumax.com