Şevkat Kemaloğlu Şevkat Kemaloğlu

MAS İNŞAAT LTD.ŞTİ. LİBYA PROJELERİMİZ

Firmamız yurt içi ve yurt dışı altyapı projeleri yapmaktadır. Libya'da Yeni imzaladığımız alt yapı projesine proje müdürü, şantiye şefi ve Ölçüm şefi Mühendislere ihtiyacımız vardır. ilgili kişilerin sevkatk@yahoo.com adresine mail atmaları halinde değerlendirmeye ve ön görüşmeye alınacaklardır.

Only visible to XING members.

Re: MAS İNŞAAT LTD.ŞTİ. LİBYA PROJELERİMİZ

Merhaba Sayın Üyeler

Firmam Ankara'da olup dış cephe kaplamaları üretmektedir.İhityaçlarınız doğrultusunda sizlerle çalışmaktan gurur duyarım.

http://www.altinornek.com

Erkan Cobanoglu Erkan Cobanoglu

Re^2: MAS İNŞAAT LTD.ŞTİ. LİBYA PROJELERİMİZ

Hem Türkiyede hem deAvrupada hizmet vermekte olduğumuz ofis ve depolarımızla müşterilerimize kolay bir şekilde ulaşıp en iyi hizmeti vermekteyiz.
Şirketimizde birçok çeşit Mermer ,Traverten,Limestone, French Pattern, ve Mozaik ürunleri bulunmaktadır. Blok mermer, Plaka mermer cilalı ve cilasız (ham), ebatlı mermer, levha,eskitilmiş ürünler, fayans mermer, istenilen ölçülerde traverten dolgulu, cilalı, honlu, kenar kırıklı, polyester dolgulu ve sizin talepte bulunacağınız farklı alternatifleri Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleriyle ,profesyonel kadrosu önderliğinde zamanında teslim ederek, uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam edecektir.
Sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermekten ,Sizlerle anlaşıp birlikte iş yapmaktan,ve mermer piyasasında sizinle bağlantı kurmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,
Eis Marble
Erkan Cobanoglu
http://www.eismarble.com
http://www.eisgroupdenmark.com