Ayça AKIN Ayça AKIN

ŞANS REIKISI UYUMLAMASI

Öncelikle çalışmalarıma göstermiş oldugunuz ılgı ıcın yurekten tesekkur ederım.

Bolluk Bereket Uyumlamasından sonra yaz dönemi boyunca tekrar bır uyumlama çalışması yapmayı düşünmüyordum fakat gerek maıllerle gerekse telefonla gelen yoğun "şans reıkısı tekrar" taleplerıne kayıtsız kalamadım.

16 Haziran 2011 Perşembe günü Saat 21:30'da ŞANS REIKISI Uyumlaması'nın tekrarı yapılacaktır.

Bu inisiyasyon yaz döneminin SON Şans Reikisi inisiyasyonu olacaktır!

Bu bir çalışma değil uyumlamadır.Bir reıkı Master tarafından ŞANS REIKISI'ne inisiye olanlar şans reıkısını dıledıklerı zaman kendılerı uygulayabılır,ıhtıyacı olanlara bu sıstemı verebılırler.

Şans Reikisi Inisiyasyonu katılım bedeli 25 TL'dir.

Birebir inisiye ücretleri farklı olup,yukarıda belirtilen ücret sadece Şans Reikisi grup uyumlamaları için geçerli olan bedeldir.

Şans Reikisine inisiye olmayı arzu edenler aycaakin@aycaakin.com adresinden Şans Reıkısı Uyumlaması Katılım formu ve ödeme bilgilerini talep etmeleri gerekmektedir.Formu eksiksiz doldurup dekont ıle bırlıkte aycaakin@aycaakin.com adresıne ulastıranların uzaktan uyumlanma ve şans reıkısı ders notları 24 saat içerısınde maıl adreslerıne gonderılecektır.

ŞANS REIKISI

Evrende herşey enerjidir. Her madde, her duygu, her dusunce,her olgu özünde enerjidir ve şans da aslında bir enerjidir. Bir deneyimi yaşayıp, yaşamamamız o enerjiye rezone yani uyumlu olup olmamanızla ilgilidir. Şans her yerde her zaman olan bir enerjidir ama bu enerjiyi kullanabilen ve hayatında deneyimleyen insanlar bu enerji ile uyumlu olan insanlardir. Şanslı insanlar doğuştan yada sonradan edindikleri zihin yapısı ile şans enerjisinden en iyi şekilde faydalanmaktadırlar.
Şansı çok daha fazla ve kolay bir sekilde hayatınıza çekmeniz için bir uyumlama alacaksınız. Bu uyumlama ile şans enerjisi ile tamamen rezone olacaksınız.Sisteme inisiye olduktan sonra yapacağınz çok kolay calışmalarla şansı hayatınızda arttıracaksınız.
Şans reikisinin ,şansı hayatınıza çekmenize engel olan çakranızdaki negatif enerjilerden,auranızdaki negatif enerjilerden,zihninizdeki negatif düşüncelerin oluşturdugu olumsuzluklardan arındırma etkisi vardır.

ŞANS REIKISI NERELERDE KULLANILABİLİR?

Şansı hayatınıza daha çok çekmek için
Bir konuda şanslı fırsatlar oluşturmak için
Para ve maddi kazanç konusunda şansı arttırmak için
İliskiler ve sevgi konusunda şamsı arttırmak için
Alışverişlerde şansı arttırmak için
İş yapma konusunda şans faktöründen yaralanmak için
Hayatımızdaki seçenekleri arttırmak için
Yardım almak konusunda şansı arttırmak için
Yoğun çaba yerine yoğun şans etkisini kullanmak için
Yeni başlangıçlarda şans enerjisini kullanmak için
Şansa ihtiyaç duyduğumuz heran şansımızı daha da yükseltmek için

Uyumlamaya katılacak olanların özellıkle uyumlama gunu "Değişiyorum" facebook sayfasını takip etmeleri tavsiye olunur.Çalısmaya aıt duyurular ve dıger reıkı calısmaları "Değişiyorum" facebook sayfasından yayınlanmaktadır.

"Değişiyorum" facebook sayfası Linki :

http://www.facebook.com/pages/De%C4%9Fi%C5%9Fiyorum-%C3%87ekim-Yasas%C4%B1-Kuantum-D%C3%BC%C5%9F%C3%BCnce-Motivasyon-Reiki/104422702965758

Şans Reikisi Uyumlaması Etkinlik Linki :

http://www.facebook.com/event.php?eid=115566125196996

Enerjiniz bol olsun!
Sevgi ve ışıkla...
Ayça Akın
Reiki Master & Life Coach