Only visible to XING members.

Seyyar Satış hakkında herşey

This content will be displayed once you're logged in.
Selcuk Ataman Selcuk Ataman
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey Özlem H.merhaba. Eğer belediye veya maliyeciler yanınıza yaklaştığı zaman kaçıp saklanabileceğinize inanıyorsanız,satış arabası yaptırıp başlayın işe.Fakat kaçamam derseniz :) - maliye kaydı yaptırın.Yazar kasa alın. -Aracınızın dizaynını belirleyin veya hazır tedarik edin. -Satacağınız mamulun maliyet/satış hesaplarını yapın. _Nerelerde satacağınızı belirleyin.İstediğiniz cadde ve sokakta satamazsınız.Belediye izinlerini öğrenin. Şimdilik bu kadar.Kolay gelsin :))
Avni Ocak Avni Ocak
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey baska bır sey dene bu ıs anladıgım kadarı ıle sana gore degıl
Selcuk Ataman Selcuk Ataman
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey Özlam hanım size bir kolaylık daha :) Yazlık bir yerde tanıdığınızın bir dukkanı olmalı.O dukkan önünde onun işiymiş gibi başlarsınız satışa.Fİrma,fatura,yazar ksa filan derdiniz olmaz.Böylece denemiş olursunuz olayı.Zaten hangimiz mısır alırken fiş istiyoruzki.Ama sakın yılmayın.Tutturursanız iyi para var ucunda. Kolay gelsin :)
Avni Ocak Avni Ocak
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey soyle acıklayayım belkı bıraz sert bır cevap vermıs olabılırım ama musterı temsılcısıyım dedınız bu sızın bıraz pesantabl oldugunuz anlamına gelır dıye dusunuyorum ve bır yerde calıstıgınızı dusunuyorum bos zamanlarda yapmak olarak dedıgınızde ısten cıktıktan sonra veya ıse gıtmeden once anlamına gelır dıye dusunuyorum o zaman nasıl yazlık yer dıye dusunebılıyorsunuz.calıstıgınız yere yarım saat gıbı olmalı dıyorum bu durumda sehır merkezınde calıstıgınızı dusunuyorum.sehır merkezınde boyle bır yer bulmanız cokta kolay degıl.genelde ınsanlar alısverıs merkezlerıne gıdıyor mısır arabalarını goruyor veyada ana caddelerde goruyor bunları sanıyorkı koydum oldu o gordugunuz mısır arabalarını kım koyuyor bılıyormusunuz koyan kısının beledıyede ne gorevı var bılıyormusunuz zabıta onların yanından bıle gecemez ama sızınkını alır goturur .sonucta musterı temsılcısı oldugunuza gore cazgır bırıde degılsınız(eger oyle bırısı ıseniz asıl meslegınızıde sorgulayın)seyyar satıcılıkla ugrasmayın.bence sıze uygun olan nedır ne konusunda musterı temsılcısısınız o konuda bırseyler yapmaya calısın sıze gelen musterılere bır seyler satmak adına bırseyler yapın(yaptıgınız ıse gore degısır tabıkı).paranız varsa ona gore bır ıs hesaplayın paranız yoksa ona gore bır ıs yapmaya calısın ınternet te bos zamanlarınızda bırseyler satabılırsınız.
Avni Ocak Avni Ocak
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey belli urunlerın pazarlamasını yapabılrısınız bos zamanlarda ....beledıyecılerlede ugrasmazsınız
Avni Ocak Avni Ocak
Ynt: Seyyar Satış hakkında herşey o zaman size iyi sanslar diliyorum.