NL Crossmedia Group
Contributi 1-1 su 1
-
Richard SchutIl nome della società è visibile solo per gli iscritti registrati.48 uur film project in Amsterdam: 25 - 27 mei
Attentie film- en crossmedia maker!
Het internationale48 uurs Film Project komt deze lente naar Amsterdam. Dit is jouw kans om binnen 48 uur een korte film te maken, met andere teams van enthousiaste filmmakers te strijden om de eerste plek en je vrienden en familie de kans te geven jouw internationale première van jouw meesterwerk op het witte doek te zien!
Hoe werkt het? Je regelt een team en apparatuur en je komt vrijdag 25 mei om 18.00 naar het Ketelhuis in Amsterdam (vergeet niet vooraf je team in te schrijven en de €125 euro inschrijfgeld te betalen). Voor 19.00 trek je uit de hoge hoed een willekeurig genre. Je krijgt bijvoorbeeld een romantische film, een western, een mysterieuze film, whatever! Om 19.00 openen wij de envelop met daarin een karakter, een regel dialoogtekst en een voorwerp die in alle films moeten voorkomen om kans te maken op één van de prijzen.
Als je vrijdagavond alle ingrediënten ontvangen hebt, is de RACE GESTART… Je hebt dan tot zondagavond 19.30 de tijd om jouw kant en klare filmproductie bij ons in te leveren.
De ‘Best of Amsterdam’ film, die gekozen wordt door een aantal Nederlandse film professionals gaat door naar de internationale finale, een kans op wereldwijde bekendheid!
Heb jij het wat nodig is om binnen 48 uur een film te maken?
Heb je teamleden nodig, bezoek het contactgedeelte op onze website en wij kijken hoe we jou kunnen ondersteunen. En kom naar de netwerkbijeenkomsten in het Ketelhuis (16 april en 15 mei om 19.00).
Het 48 uurs Film Project wordt gehouden in het pinksterweekend van 25 tot 27 mei 2007.
Creatieve groet
Richard
Producer 48 hour film project Amsterdam
- 13/04/2007, 13:58
