NL Crossmedia Group
Contributi 1-1 su 1
-
Theo Schroen Moderatore gruppoIl nome della società è visibile solo per gli iscritti registrati.AOL biedt op Zweeds bedrijf TradeDoubler
STOCKHOLM - America Online (AOL), de internetdivisie van Time Warner, heeft een bod van 900 miljoen dollar uitgebracht op het Zweedse online marketingbedrijf TradeDoubler.
Het Zweedse pensioenfonds Alecta, een belangrijke aandeelhouder van TradeDoubler, heeft het bod echter als te laag verworpen, liet het maandag weten.
AOL wil met de overname zijn positie op de Europese online advertentiemarkt versterken. Het bestuur van TradeDoubler had aandeelhouders geadviseerd met het bod in te stemmen. Maar Alecta schat, gezien de mogelijkheden tot groei in de toekomst, de waarde van het bedrijf veel hoger in, aldus een verklaring van het pensioenfonds. Het heeft zijn belang in TradeDoubler vergroot tot boven de 10 procent.
Bron:
http://www.volkskrant.nl/economie/article387819.ece/AOL_bied...
- 16/01/2007, 09:36
