Adana International

Adana International

ADANA Grubuna Hoş Geldiniz!

Zengin Mezopotamya kültürü ile beslenmiş ve doğa güzelliğiyle kendini öne çıkaran bir Akdeniz kenti olan Adana, geleneksel ve modern uygulamaların harmanlanmasıyla bölgenin en büyük kenti, sosyal ve ekonomik yapısı nedeniyle de potansiyel bir İş merkezidir.

Adana grubu, farklı sektörlerden insanların Adana’daki iş ve sosyal yaşamla ilgili fikir alışverişinde bulunmalarını sağlar. Bu grup, Adanalılarla yeni bağlantılar kurma ortamı yaratır, fikir alışverişi, olumlu ve olumsuz tecrübelerin paylaşımı, özellikle Adana’da iş arama, yeni potensiyal müşterilerle tanışma ve iş fırsatlarını geliştirme gibi çeşitli konularda size ilgili kişilere kısa sürede ulaşma imkanını sunar

Yerel Networkünüzü Güçlendirmeniz Dileklerimizle

About the XING business network

Welcome to the Adana International on XING, the business network for professionals. Adana International is one of thousands of groups on XING, where millions of members from over 200 countries around the world can share expertise and make contact. Join Adana International and discuss interesting topics with experts and similarly minded professionals.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 04 Sep 2008
  • Members in this group:999
  • Posts in this group:195
  • Languages:Turkish

Moderators