İnşaat

Posts 1-3 of 3
 • Şevkat Kemaloğlu
  Şevkat Kemaloğlu
  The company name is only visible to registered members.
  Firmamız yurt içi ve yurt dışı altyapı projeleri yapmaktadır. Libya'da Yeni imzaladığımız alt yapı projesine proje müdürü, şantiye şefi ve Ölçüm şefi Mühendislere ihtiyacımız vardır. ilgili kişilerin sevkatk@yahoo.com adresine mail atmaları halinde değerlendirmeye ve ön görüşmeye alınacaklardır.
 • Ablabenek Karayanık
  Ablabenek Karayanık
  The company name is only visible to registered members.
  Merhaba Sayın Üyeler

  Firmam Ankara'da olup dış cephe kaplamaları üretmektedir.İhityaçlarınız doğrultusunda sizlerle çalışmaktan gurur duyarım.

  http://www.altinornek.com
 • Erkan Cobanoglu
  Erkan Cobanoglu
  The company name is only visible to registered members.
  Hem Türkiyede hem deAvrupada hizmet vermekte olduğumuz ofis ve depolarımızla müşterilerimize kolay bir şekilde ulaşıp en iyi hizmeti vermekteyiz.
  Şirketimizde birçok çeşit Mermer ,Traverten,Limestone, French Pattern, ve Mozaik ürunleri bulunmaktadır. Blok mermer, Plaka mermer cilalı ve cilasız (ham), ebatlı mermer, levha,eskitilmiş ürünler, fayans mermer, istenilen ölçülerde traverten dolgulu, cilalı, honlu, kenar kırıklı, polyester dolgulu ve sizin talepte bulunacağınız farklı alternatifleri Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleriyle ,profesyonel kadrosu önderliğinde zamanında teslim ederek, uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam edecektir.
  Sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermekten ,Sizlerle anlaşıp birlikte iş yapmaktan,ve mermer piyasasında sizinle bağlantı kurmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,
  Eis Marble
  Erkan Cobanoglu
  http://www.eismarble.com
  http://www.eisgroupdenmark.com
 
Sign up for free: