Google Adwords

Google Adwords

Google AdWords, Google'ın reklam programıdır. AdWords basit ve etkili reklamlar oluşturmanıza ve işletmenizle ilgili bilgileri çevrimiçi aramakta olan kişilere görüntülemenize olanak sağlar.

"Google AdWords" grubunun amacı aramaya dayalı reklamcılıkta uygulama yazılımları ve Adwords sistemi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve sırası ile ipuçları, taktikler ve eğitimler hakkında bilgi paylaşımı sağlamayı amaçlamaktadır. Bununla beraber grup üyeleri iş hayatlarındaki iş verimliliklerini yükselterek yaptıkları işleri katma değerli hale getirmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olmaya çalışmaktadır.

"Google AdWords" Grubunun ana yayın dili milli lisanımız olan Türkçe'dir. Türkçe olarak yayınlanan dokümanlarda Türk dili kuralları dikkate alınır, Türkçe kelimeler kullanılır, buna özen gösterilir. Grupta, Türkçe dışındaki lisanlarda da doküman yayınlanabilir ancak bu gibi durumlarda yayınlanan dokümanın hazırlanmış olduğu lisan temel alınır. "Google AdWords" Grubu, milli ve kültürel değerlere saygılı bir gruptur.

"Google AdWords" Grubunu içinde geçen tüm arama ve aramaya dayalı araç ve servis hizmetleri, ilgili tescilli markalar ve lisanslı uygulamalar © 2009 Google Corporation'a aittir. Tüm hakları saklıdır.

Updates

  • There are no recent new entries for this group. You'll find older entries in the news archive.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 29 Apr 2009
  • Members in this group:557
  • Posts in this group:26
  • Languages:Turkish

Moderators