iszirvesi.com

iszirvesi.com

iszirvesi.com


Basın bülteni yayını ve haber dağıtımı konusunda işadamları yöneticiler, çalışanlar ve iş dünyasına haberlerini duyurmak isteyen binlerce üye kuruluş tarafından kullanılmaktadır.Günün basın bültenlerinin yer aldığı iszirvesi.com e-bülten'i hafta içi her gün haber ajanslarına, basın mensuplarına, medya mensuplarına, blog yazarlarına, araştırmacılara, akademisyenlere ve iş dünyası profesyonellerine gönderilerek 60.000 den fazla kişiye ulaşmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana güçlü kadrosu, sunduğu hizmetlerle müşterilerini her zaman hedefe hızla ulaştırma hedefinde…

Odaklanmaya önem veren kurumlara yönelik önde gelen online bilgi paylaşım platformudur.

Kurumların / markaların pazarlama iletişim çalışmalarına destek olmak amacıyla hızla artan üye sayısı, seçkin üyeleri ve yüksek hit alımıyla iş dünyasındaki profesyonellere ulaşmaktadır.

Günümüzde üst düzey segmentleri hedefleyen şirketler için basın bültenleri iş hayatında kalıcı olmak için yaşamsal bir ihtiyaç olmuştur.

Gelişmiş altyapısı sayesinde basın bültenleri sürekli güncellenerek veritabanında yer alan basın mensuplarına ve ilgi alanları belirlenmiş kişilere dağıtılır.

Sektörel ve yerel yayınlara ulaşmanın en kolay ve etkili yolu olan ISZIRVESI.COM içerik ortağı olduğu haber portalları ve gerçek zamanlı haber servisi hizmetiyle şirket haberlerini farklı ilgi gruplarındaki kişilere zamanında ulaştırır.

Günümüz iş dünyasında çoğumuz zamanımızı bu uyumlu iş birlikteliklerini bulmaya çalışmakla geçiriyoruz. Bu iş birliktelerine ulaşmak için teknolojinin en iyisine ihtiyacınız var.

Gelişmiş teknolojiyi kullanarak sizin için başarılı iş ortamları geliştiriyor.
ISZIRVESI.COM Olarak amacımız beklenti ve hedeflerinize ulaşmanız için genç ve yaratıcı ekibimizle, modern tasarımlarımızla markanıza güçlü bir imaj kazandırmak, değer katmak ve satışınızı artırmaktır.

Bilgi İçin:
E: bilgi@iszirvesi.com
http://www.iszirvesi.com

İŞ ZİRVESİ GRUBU


iszirvesi.com tarafından sosyal medya çerçevesinde xing bilgi paylaşım paltformunda işadamları, yöneticiler, çalışanlar ve iş dünyasına haberlerini duyurmak isteyen grup üyeleri tarafından kullanılması amacı ile kurulmuştur.

Grubun amacı ise;
Kaliteli iletişim birliğinin sağlanmak,
Online bilgi paylaşım platformlarını tanıtmak,
Basın bülteni hazırlanmasından, yayın ve dağıtımı hakkında bilgi vermek,
En etkili pazarlama yöntemleri hakkında bilgilendirme yapmak,
Şirket Haberleri Yayınlamak,
Marka stratejileri,
İnsan kaynaklarının işlevleri,
Müşteri ilişkilerini geliştirme,
Dış ticaret,
İç ticaret,
Etkili konuşma,
Şirketlerde Kurumsallaşma,
Koçluk gibi konularında üyelerin bilgi almasını sağlamak ve kaliteli tartışma ortamları yaratarak seçkin bir grup olmaktır.

Updates

  • There are no recent new entries for this group.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 13 Nov 2008
  • Members in this group:4,340
  • Posts in this group:2,891
  • Languages:English, Turkish

Moderators

Co-moderators