iszirvesi.com

iszirvesi.com

Posts 1-1 of 1
 • User photo
  Ferdi Güney
  (not a XING member)
  AB standartlarına uygun, dermatolojik olarak test edilmiş Altermed Panthenol Forte güneş, su ve hava şartlarından etkilenmiş hassas ciltler için benzersiz bir nemlendirme sağlıyor. İçerisinde piyasada hiçbir üründe bulunmayan %6’lık D-Panthenol oranı yanısıra Allantoin, A, E ve F vitaminlerini barındıran ürünler arasında Altermed Panthenol Forte Cream, Body Milk ve kullanım kolaylığı ile bir ilki gerçekleştiren yetişkinler ve ayrıca bebeklere özel Spray nemlendiricileri yer alıyor. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde çok fazla güneş ışığına maruz kalmış, kurumuş ve yıpranmış ciltlerde etkili nemlendirme sağlayan ve iyileştirme sürecini hızlandıran, yara, yanık ve çatlakların tedavisine yardımcı olan bu ürünlere tüm eczanelerden ulaşabilirsiniz.

  Altermed Panthenol Forte Cream, günlük krem olarak kullanılır. %6’lık benzersiz d-panthenol oranı ile yoğun nemlendirme sağlar, hücre yenileyici ve koruyucu özelliği sayesinde nem kaybını engeller. Satış Fiyatı: 30gr. 8 TL

  Altermed Panthenol Forte Body Milk, normal ciltler için üretilen %5 oranında d-panthenol içeren koruyucu ve nemlendirici vücut kremidir. Güneş, su ve hava şartlarından meydana gelen cilt rahatsızlıklarını tedavi edici özelliğe sahiptir. Satış Fiyatı: 200ml. 30 TL

  Altermed Panthenol Forte Spray, yetişkinler ve çocuklar için üretilen piyasadaki en yüksek (%6) d-panthenol oranına sahip hem kullanım kolaylığı hem de koruyucu içermeyen formülü ile rakipsiz bir nemlendirici. Tüm deri sorunları, yırtık, yanık ve çatlakların giderilmesine yardımcı koruyucu ve nemlendirici vücut spreyi parfüm içermez ve kokusuzdur. İlk spray nemlendirici olma özelliğine sahip ürün kullanım kolaylığı ve içeriği ile dikkat çekiyor. Panthenol Forte Spray, geleneksel jel ve merhemlerden farklı olarak, spray teknolojisi uygulamanın daha ilk dakikasından itibaren maksimum etkiyi sağlar. Böylece, ürünün hem uygulaması kolaylaşır hem de emiliminin en iyi şekilde gerçekleşir. Panthenol Forte Spray’in mekanik etkisi ilaveten masaj etkisi de sağlar. Elle uygulama ciltte kinetik bir enerji artışına yol açar ve etkili maddeler hızla deri tarafından emilir.
  Satış Fiyatı: 150ml. 25 TL

  Altermed Panthenol Forte Spray Baby, hem %6 oranındaki Panthenol miktarı hem de uygulama rahatlığı nedeniyle anneler tarafından en çok tercih edilecek ürün olacak. İçeriğinde bulunan yoğun miktardaki Panthenol bebeklerin hassas ciltlerinin sağlıklı bir şekilde nemlendirmeye ve dokularının beslenmesine yardımcı olur. Yüzeysel olarak kullanıldığında, Panthenol derinin kendi kendini yenileme sürecini destekler ve güneş kızarıklıkları, pişik ve kuruluk gibi önemli sorunlarda başarılı bir şekilde kullanılır. Soğutucu etkisiyle bebeklerin güneş ışığına maruz kalmış hassas ciltlerini rahatlatmaya yardımcı olur. Güneş, su ve hava şartlarından etkilenen ve yıpranan deriye yoğun bakım sağlar, hücre yenilenmesine yardımcı olur.
 
Sign up for free: