Izmir Business Club

Izmir Business Club

Posts 1-1 of 1
 • Ali Gürlük
  Ali Gürlük
  The company name is only visible to registered members.
  Çeşmealtı'nda en güzel vakit geçireceğiniz aktivitelerden biri Ege'nin bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar tutabilme imkanınızdır. Olta balıkçılığının en güzel ve adrenalin dolu dakikalarını bizimle yaşayacağınızı eminiz. Yöremizde bulunan belirli başlı balık türlerini avlarken kafanızda başka hiç bir düşünce kalmıyor. Balık tutmaya meraklı olanlar bilirler stresin en büyük ilacıdır bu zevkli uğraş. Oltanızı denize sarkıtmış dolaşırken Çeşmealtı ve çevresinin olağan üstü güzelliklerini, Zeytin ağaçları ile kaplı tepelerini, Adalarını, koylarını zevkle izleyeceksiniz.
  Oltanızın ucundaki balığın gücünü hissedip mücadeleye başladığınızda ise gerçek bir balık avı nasıl olur göreceksiniz. Tekneye aldığınız balıkları sayarken alacağınız haz ise tatilinizin en güzel anları olarak kalacaktır.
  Bizimle Avlanmaya Varmısınız ?


  AG FISHING
  BALIK AVLAMA TURLARI - KIRALIK VE SATILIK TEKNELER - TEKNE TURLARI -DALIS KURSLARI - SURF DERSLERI - YELKENLI TEKNE KULLANMA DERSLERI - TREKKING TURLARI - DAG BISIKLETI TURLARI - GEZI ORGANIZASYONLARI - BALIK AVLAMA DERSLERI - YELKEN KURSLARI - SIRTI TURLARI - GECE BALIK AVLAMA TURLARI - GECE GEZILERI - OZEL TEKNE IMALATI

  Değerli Siparişlerinizi bekler , iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla,
  Ali Gürlük
  GSM: 0546 242 09 45
  Ofis: 0232 755 16 56 (Çeşmealtı - Urla - İzmir
  Web: http://www.agfishing.com
 
Sign up for free: