Web Tasarım ve Yazılımcıları

Web Tasarım ve Yazılımcıları

Günümüzde İnternet kullanım oranları arttıkça, kullanıcıların da web sitelerinden beklentileri de aynı oranda armaktadır. 2010 yılı itibari ile artık profesyonel web sitelerinin kurumlar tarafından değil, bireysel çalışmalarla güçlü bir iletişim ile belirli bir süreç sonrasında ortaya çıktığını söyleyebiliriz.
Reklam şirketleri günümüzde web işlerini ya görmezden gelmekte ya da güvendikleri insanlara pas etmektedirler. Sadece web sitesi çalışmaları ile faaliyetini sürdüren firmalar ise masada güzel işleri vaadederken iş bitiminde ve ücretlendirmede ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar.
Gruba katılım için belli temel bir kriter yok paylaşıma açık ve pozitif olmanız yeterlidir. Fakat web yazılımı ya da tasarımında belli bir alt yapıdaki kullanıcılarımız öncelikle gruba alınacaktır.
Bu gruba üye olmak için web sitesi için genel yazılım dillerinden birisini kullanıyor olabilir ya da aracı programlarla işin tasarım kısmıyla ilgileniyor olabilirsiniz. Grubu pozitif paylaşımcılık doğrultusunda her türlü amacınıza hizmet etmesi için kullanabilirsiniz... Herşey sizin hayal gücünüzle alakalı...

Updates

  • There are no recent new entries for this group.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 09 Aug 2010
  • Members in this group:90
  • Posts in this group:5
  • Languages:Turkish

Moderators