XING Konya

XING Konya

XING KONYA Grubuna Hoş Geldiniz!

Türkiye’nin en eski yerleşim merkezi olan; zengin Selçuklu kültürü ile beslenmiş, sıcakkanlı insanlarıyla ve yemek kültürüyle kendini öne çıkaran Mevlana Şehri Konya, tarım ve endüstri alanında ülke ekonomisine yön vermektedir.

XING Konya grubu, tüm Konyalılara, Konya severlere ve dünyanın her yerinden Konya’da iş odaklı paylaşımlarda bulunmak isteyen, yeni iş olanaklarından faydalanmak ve Konya’nın iş potansiyelini keşfetmek isteyenlerin hizmetine sunulan bir iletişim forumudur.

Bu grup, farklı sektörlerden insanların Konya’daki iş ve sosyal yaşamla ilgili fikir alışverişinde bulunmalarını sağlar. Forumlar, Konyalılarla yeni bağlantılar kurma ortamı yaratır, fikir alışverişi, olumlu ve olumsuz tecrübelerin paylaşımı, özellikle Konya’da iş arama, yeni potensiyal müşterilerle tanışma ve iş fırsatlarını geliştirme gibi çeşitli konularda size ilgili kişilere kısa sürede ulaşma imkanını sunar.

Yerel Networkünüzü Güçlendirmeniz Dileklerimizle

About the XING business network

Welcome to the XING Konya on XING, the business network for professionals. XING Konya is one of thousands of groups on XING, where millions of members from over 200 countries around the world can share expertise and make contact. Join XING Konya and discuss interesting topics with experts and similarly minded professionals.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 04 Sep 2008
  • Members in this group:1,546
  • Posts in this group:7,932
  • Languages:Turkish

Moderators

Co-moderators