Probleme beim Einloggen
Ayşe Ateşoğlu LinguaAA Dil Hizmetleri
Merhaba
Dil Hizmetleri portalımız LinguaAA'ya http://www.linguaaa.com adresinden ulaşabilirsiniz.Hatay Dörtyol'da bulunan ofisimizde hizmet veriyoruz.Portalımızda kayıtlı, dil hizmetleri konularında uzman kişilerle beraber çalışıyoruz. Çeşitli dillerde yeminli tercüme,çeviri,simültane ve ardıl tercüme,altyazı,seslendirme,yazı/ editörlük,dil eğitimleri hizmetleri veriyoruz.Proje gönderebilir,üye olabilir,forumlarda yazabiirsiniz.Tercüme/ Çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeleri ya da metinleri project@linguaaa.com e-posta adresine ya da (0326) 712 1026 faks numarasına gönderebilirsiniz.Ana sayfamızdaki ''Ücretsiz Danışma'' bölümünden bize sormak istediğiniz soruları sorabilir, yardım alabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar, iyi günler dilerim.
Saygılarımla,
Ayşe Ateşoğlu
Çarşı Meydanı Ören Sokak No.: 5
Dörtyol / Hatay
Telefon:(0326) 712 7273
Nur für XING Mitglieder sichtbar Merhaba (Supremum Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti.)
Supremum Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti. özel olarak "İstatistik" bilimi ile ilgilenmektedir. Supremum olarak bu alandaki gelişmeleri sürekli takip ediyor ve her türlü yeniliği en kısa sürede uyguluyoruz.
İstatistiği doğru şekilde anlamak ve anlatmak, insanların ihtiyaçlarını belirleyerek en doğru hizmeti sunmak temel prensibinden yola çıkarak şirketimizin kurucu ortakları konusunda uzman istatistikçiler olup, "İstatistiksel Analiz" konusunda akademik ve sektörel tecrübesi uzun yıllara dayanan öğretim üyeleri ile, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrencilerin eğitim hayatlarının son aşaması olan tezlerine ve akademik yayınlarına uzman kadromuz tarafından konu belirlenmesinden, yapılacak olan tez çalışmasının bitimine kadar her süreçte profesyonel olarak destek olmaktayız.
Uzun yıllar boyunca almış olduğunuz eğitiminizin son ürünü olan tezlerinizin araştırma ve analiz kısmının uzman istatistikçiler tarafından doğru ve hatasız bir şekilde yapılması, kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak için SUPREMUM ile çalışmak almış olacağınız en doğru kararlardan biridir.
SUPREMUM olarak bugüne kadar yaptığımız ve halen yapmaya devam ettiğimiz "İstatistiksel Danışmanlık" faaliyetleri kapsamında içinde yer aldığımız her projeye değer katmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak hissettik.
SUPREMUM olarak vermekte olduğumuz hizmetin içeriği, desteğimizi talep ettiğiniz andan itibaren yürütmekte olduğunuz "Tez" çalışmasının aşama ve kapsamına bağlı olarak değişmektedir. "İstatistiksel Danışmanlık" hizmeti çerçevesinde sunduklarımız;
-Tez Önerisi
-Tasarım ve Planlama
-Veri Analizi
-Sonuçların Yorumlanması ve Raporlama
SUPREMUM olarak süreçlerin öncesinde ve sonrasında kalitemizden ve güvenilirliğimizden asla ödün vermemekteyiz. Sunduğumuz hizmet karşısında sizlerin yüzünde göreceğimiz tebessüm bizlere mutluluk vermektedir.
Saygılarımızla
Supremum Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti.
Vali Kazım Dirik Cad. Yeni Han No:3/204 Pasaport-İZMİR
Tel&Fax: +90 232 425 67 92
Web: http://www.supremum.com.tr
E-Posta: mail@supremum.com.tr
Ein weiterer Kommentar
Letzter Kommentar:
Nur für XING Mitglieder sichtbar
Merhaba Ümit Bey,
İlgileriniz için teşekkür ederim. Diğer gruplarda da yayınlamak beni de çok memnun eder.
İyi günler dilerim.
Saygılarımla.

Moderatoren

Infos zu den Moderatoren

Über die Gruppe "ARAŞTIRMA ve TEZ ARAŞTIRMALARI DESTEK GRUBU"

  • Gegründet: 05.08.2008
  • Mitglieder: 213
  • Sichtbarkeit: offen
  • Beiträge: 24
  • Kommentare: 19