Probleme beim Einloggen
BETÜL KILINÇARSLAN SORULARLA SORUNSUZ TÜRKİYE! (BİR SORUM VAR SİZE)
SORULARLA SORUNSUZ TÜRKİYE…
Merhaba ben seneye 2.sınıfım, devlet yurdunda kalmayı düşünüyorum.Devlet yurdunda kalan arkadaşlarımız devlet yurdu hakkındaki düşüncelerini paylaşabilirler mi acaba?Ve devlet yurdunda kablosuz internet bağlantısı (wireless) var mı?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Değerli Afyon Kocatepe Üniversitesi üyeleri soruları olan bir ülke sorunsuz ülkeye doğru gidiyor demektir.Her ne konuda olursa olsun soru sormak;öğrenmeye ve sorunları çözmeye götürür bizi.Demokrasi özgürce soru sorabilmek, sorunlara çözüm bulabilmektir. ”Sorularla sorunsuz bir Türkiye” diyerek siz de herhangi bir konu hakkında sorularınızı Afyon Kocatepe Üniversitesi üyelerine yöneltebilirsiniz. Sorularınızı ve sorunlarınızı bizimle paylaşmaya ne dersiniz?
+2 weitere Kommentare
Letzter Kommentar:
BETÜL KILINÇARSLAN
Re^3: SORULARLA SORUNSUZ TÜRKİYE! (BİR SORUM VAR SİZE)
Tsk ederim bilglerinizle beni aydınlattığınız için.Devlet yurdu başvurusunda bulundum ama çıkmadı yedeklerdeyim,zaten çok da içten değildi başvurum:))Çarşının merkezinde bir özel yurtta kalacağım.Çarşıya yakn ve güvenilr olması açısından çok iyi.Geçen yıl da orada kalmıştım devlet yurduna göre daha rahat ve iyi oldu diye düşünüyorum..:))
BETÜL KILINÇARSLAN bir sorum olacak.
merhaba arkadaşlar ben işletme okuyorum.İşletme bölümü öğrencileri 3. sınıfın sonunda bölüm seçiyorlar.Ben 2 bölüm arasında kararsızım.aslında karar vermek için belki erken ama muhasebe ve finansman diğer bölüm ise yönetim ve organizsyon.İşletme mezunları hangi bölümü nie seçtiklerini açıklarlar mı?ya da hangisinin iş bulma olanağı daha yüksek?

Moderatoren

Infos zu den Moderatoren

Über die Gruppe "Afyon Kocatepe Üniversitesi"

  • Gegründet: 19.12.2008
  • Mitglieder: 698
  • Sichtbarkeit: offen
  • Beiträge: 148
  • Kommentare: 156