Probleme beim Einloggen
Hülya Karadayı Almanca Tercümeleriniz emin ellerde
20 seneyi aşkın yeminli tercümanım, Kamu Yönetimi Eğitimimi Almanya'da tamamladım, 10 sene kadar Almanya'da Kamuda görev yaptım, 1990 yılından itibaren İzmir'de Yeminli Almanca Tercümanı olarak çalıştım, İzmir Alman Konsolosluğu tarafından tavsiye edilen tercümanlardan biriyim... Şimdi ikametgahım Alanya ve mesleğimi burada sürdürmek istiyorum. Güvenilir, kaliteli tercüme isteyenler, özellikle hukuksal alan, web siteleri, her türlü döküman, sözlü/yazılı tercümeleriniz için ltf karam35@gmail.com mail adresime yazınız
Serkan Kılıç OTEL360 olarak yeni Ofisimizi Dubai de actik.
Dubai deki markamiz ise SCIMITAR SERVICES olacaktir. Esasen buradan Ortadogu bolgesine verecegimiz hizmetler ise internet danismanligi, internet reklamciligi, community portallar, golf ve golf otelleri portali, sanal tur ve film cekimleri, web tasarim, IT hizmetleri ve diger ozel projelerdir.
Dubai: P.O. Box 75349
+9714 447 5 447 /448
Yakinda ilgili TUM WEB SAYFALARIMIZI buradan tekrar yayinlayacagiz.
Tesekkurler
Dieser Beitrag kann nicht mehr kommentiert werden.
Serkan Kılıç Ruzgar Agency hakkinda
Turkiye de bircok ilke imza atan Ruzgar Agency , ozellikle daha once hic uygulanmamis projeleri hayata gecirmis, yurtdisi ortakliklar yolu ile de yaratici cozumler sunmakta olan bir ajanstir.
Antalya merkezli ajans 2010 yili itibari ile bircok marka ve projeyi catisi altinda toplamis ve son olarak, ozellikle otel tanitimlari ve sehir tanitimlarinda cigir acmis olan OteL360 i da bunyesine katmistir.
Kurucusu ve Genel Koordinator u `Serkan Kilic` olan Ajans sektorde uzun sureli deneyim ve birikimlerini, web tasarimi ve gelistirmeden baslayarak internet reklamciligi ve projeleri, portal tasarimlari, 360 derece ve tanitim filmi cekimlerindeki kalite farki ile ortaya koymaktadir.
Dieser Beitrag kann nicht mehr kommentiert werden.
Mustafa Demir TADİLAT&DEKORASYON
UZMANLIK ALANIMIZ YAPI SEKTÖRÜNDE İNCE İŞ DEDİĞİMİZ KALEMLERDİR.
OTEL,HASTANE,OKUL,VİLLA,DAİRE AVM,MAĞAZA VS İŞ YERLERİNİN DEKORASYON VE TADİLAT İŞLERİNİ YAPMAKTIR.
ALANYADAN VE ÇEVRESİNDEN GELECEK İŞ TALEPLERİNE AÇIĞIZ
SAYGILAR.

Moderatoren

Infos zu den Moderatoren

Über die Gruppe "Alanya İş Hayatı"

  • Gegründet: 25.02.2009
  • Mitglieder: 41
  • Sichtbarkeit: offen
  • Beiträge: 10
  • Kommentare: 0