Probleme beim Einloggen
imdat Yilmaz Almanyaticaret -Türkatlas
Almanyaticaret -Türkatlas
WhatsApp Grubuna davetlisiniz.
Grubumuzun kuruluş amacı;
Türkiye ve Avrupa arası ticari bağlantılar kurup birebir iletişim ile birbirini tanıyan, güvenen ve birbirine faydalı olan dostluklar oluşturmaktır.
Gruba üye olmak için aşağıdaki Linke tıklayınız.
https://chat.whatsapp.com/08Nd7hQf20R2kEhMx9vPX4
Ahmet Güven Bayram Mesaji
Tüm İslɑm ɑleminin Kurbɑn Bɑyrɑmı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu vesileyle, insɑnlığın huzur ve bɑrışınɑ vesile olmɑsını diliyor, Vɑtɑnımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birlik ve berɑberliği için cɑnlɑrını fedɑ eden ɑziz şehitlerimizi bir kez dɑhɑ rɑhmet ve minnetle ɑnıyor, gazilerimize acil sifa ve yakinlarina sabir diliyorum. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği hüznümüzü, ɑcımızı, yɑlnızlığımızı pɑylɑştığımız birlik ve berɑberliğimizi, kɑrdeşlik ve dostluğumuzu en sıcɑk şekilde hissedeceğimiz mübɑrek Kurbɑn Bɑyrɑmınızı Kutluyorum.
Saygilar & Selamlar
Ahmet Güven
Hatice Kaya TREEDENTAL
Treedental Fonksiyonel Sakız
Dünyada Bir Ilk
Treedent VertriebsgmbH olarak Şubat 2013 yılında Ar-Ge calışmalarına başladığımız ve Kasım 2014 yılında calışmalarını tamamladığımız Fonksiyonel Sakızlarımızla Dünya Sakız pazarında çığır acacak bir yeniliği pazara sunmuştur.
Ciddi yatırımlar ve mesai harcanarak, Fikri ve sınai hakları tamamen firmamıza ait olan ve tamamen yeri sermaye ile Türkiye şartlarında üretilmiş olan Fonksiyonel sakızlarımız;
Avrupa gündemine bomba gibi düşmüş ve Fonksiyonel Sakız olarak Dünya da bir ilke imza atmıştır.
Treedental markası ile Dünya Sakız Pazarına yeni bir Segment katarak Fonksiyonel Sakız pazarını acmış bulunan firmamız yaptığı pazarlama calışmaları neticesinde Avrupada ilgi görmüş ve ilk olarak da Almanya pazarına girmiştir.
Akabinde Belçika ve Isviçre ülkelerinin Distribütörlüğü verilmiştir.
Bügün bu emegimizin karşılığı olarak Avrupaya ilk sevkiyatemizi yapmanın hakli onurunu yaşıyor ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
Sektörde kattığımız bu yeni sakız segmenti icin Bayilikler ve Distribütörlükler verilecektir
Treedental markalı fonksiyonel sakızlarımız ile ilgili görüşme yamak isteyen degerli firmalarımızın 004369919248136 numaralı telefon hatlarından veya hatice@treedent.at mail adresinden bize ulaşabilirler.
HATICE KAYA
GENERAL MANAGER

Moderatoren

Infos zu den Moderatoren

Über die Gruppe "Avrupa'daki Türk Kurumları"

  • Gegründet: 25.07.2008
  • Mitglieder: 529
  • Sichtbarkeit: offen
  • Beiträge: 38
  • Kommentare: 29