Problems logging in
Abdullah Raşit GÜLHAN SİNERJİTÜRK VAKFI YURT DIŞI TEMSİLCİLERİNİ ARIYOR
Saygıdeğer Hanımefendiler/Beyefendiler,
Sinerjitürk Vakfı olarak bazı yeni projelerimizi size duyurmak istiyoruz.
Bu projelerimize yönelik bilgilendirmeleri ayrı ayrı elektronik iletilerle sizlere iletmek istiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yakin desteklerinizi ve içten desteklerinizi bekliyor ve şimdiden şükranlarımızı arz ediyoruz.
İlk duyurumuz ile yurt dışında yaşayan, çalışmalarını sürdüren dostlarımızı “SİNERJİTÜRK VAKFI YURTDIŞI TEMSİLCİSİ” olmaya davet ediyoruz.
Sinerjitürk Vakfı olarak özellikle ilgilendiğimiz teknoloji alanlarında ama bu alanların dışında çalışmalarını sürdürmekte olsa dahi gönülden ve gönüllü olarak görev alacak siz dostlarımızın bu çağrımıza olumlu cevap vereceğine inanıyoruz.
Yurt Dışı Temsilcilik Yönetmeliğimize aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.
Yurtdışı Temsilcimiz olmak isteyen değerli arkadaşlarımızın ayrıntılı özgeçmişlerini (daimi olarak yasadığınız ülke, şehir, açık adresiniz ile diğer iletişim bilgilerinizin yanı sıra çalışma ve sağlık durumlarının seyahatlerine engel oluşturup oluşturmadığı hususlarını da içeren) tarafımıza göndermelerini rica ediyoruz. Bize göndereceğiniz elektronik iletinin konusuna “YURTDISI TEMSILCILIK” yazmanızı, en geç 14 Kasım 2014 Cuma akşamı elimizde olacak şekilde bilgi (at) sinerjiturk (nokta) org (nokta) tr adresimize bilgi vermenizi rica ediyoruz.
Yurtdışı temsilci olarak hangi sektör veya sektörleri izlemek istedikleri, yurtdışında yapılan ihale duyuruları, işbirliği arayışları ve benzeri duyuru ve haberlere erişimlerinin olup olmadığı, SİNERJİTÜRK yurtdışı temsilcisi olarak neler yapmayı planladıkları, nasıl katkılar sunmayı düşündükleri hususunda iki A4 sayfasını aşmayan bir yazıyı da CV’leri ile birlikte aynı ileti ile tarafımıza göndermeleri gerekmektedir.
Gelen bilgiler üzerinde yapılacak titiz değerlendirmelerden sonra tüm adaylara bilgilendirme yapılacaktır. Şimdiden değerli ilginize SİNERJİTÜRK VAKFI olarak teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
SİNERJİTÜRK Etkin iş ve Güç Birliği VAKFI

Moderators

Moderator details

About the group: Burdur Business Club

  • Founded: 30/10/2009
  • Members: 395
  • Visibility: open
  • Posts: 391
  • Comments: 1.500