Probleme beim Einloggen
Thomas Reimann What distinguishes www.toptando.com from other B2B marketplaces.
What distinguishes http://www.toptando.com from other B2B marketplaces.
Toptando.com wants to strongly distance of the two largest B2B marketplaces where anyone can enter a membership without to be tested concerning its business activities. Because this is a big risk for members of these networks!
We at Toptando.com focus on quality, not quantity. We want to offer our members a secure network of traders and examine every member, even Free Member, through their trade license or trade register entry on their commercial activities.
So you can largely exclude at Toptando.com that you fall for bogus quotes or the like by private individuals or tricksters whose name and address does not exist.
This enables us to when trading on a marketplace offer the Toptando.com allows partnerships with other reputable trader.
We of Toptando.com us have taken up the cause to be a "real B2B Network" and waive unrealistically inflated membership figures which result to only 90% of sham companies.
We are not a data collector how many major B2B marketplaces, we want to inspire your trade in Europe, Turkey and the world, without having to constantly ask yourself whether your new business partner is really a serious business.
This is our understanding of online B2B Network.
Your Thomas Reimann
Thomas Reimann Avrupa ve Türkiye için Toptando.com Yeni B2B pazarı.
Avrupa ve Türkiye için Toptando.com Yeni B2B pazarı.
Toptando.com B2B Türkiye / Avrupa artık online!
Online portalı Toptando.com B2B online şimdi.
Bu B2B pazarı, Türkiye’de iş bağlantıları, üretici, alıcı, acenteler ve emlakçılar için bir iş platformu sunuyor.
Ayrıca, Türk şirketleri ve trader'lar, Avrupa'da ortak şirketleri bulmak için olanak sağlar. Tüm alanlarda 160 kategori‘de teklifleri ile çok sayıda güçlü Türk ve Avrupa şirketleri Toptando.com‘da kendilerini sunuyoruz.
Daha fazla bilgi için:
Nilgün Stauch Sizin için buradayız –gerekli olduğu her yerde!!
Zaman açısından sınırlandırılmış olması nedeniyle firmayı en iyi şekilde ifade etmesini sağlayacak güçlü bir imaj oluşturacak ve sinerjik bir etki elde etmek durumundadırlar. Mevcut şartlar altında katılımcı firmalar ne kadar kaliteli bir ürün üretirse üretsin, ürününü doğru ve güzel bir şekilde tanıtamazsa sektöründe başarı sağlayamayacaktır. Bu bakımdan kısıtlı olan bu zaman dilimi içerisinde yapacak oldukları tanıtıcı etkinlikler, oluşturulmak istenen imajın büyük parçası olacaktır
İçinde bulunduğumuz pazarda ziyaretçilerimizin dikkatlerini çekebilecek Beş duyuya hitap eden bir etkinlik yapmalıyız ki başarıyı sağlayalım. Klasikleşmiş yöntemlerden öte farklı bir program hazırlayalım ve üzerine biraz da yaratıcılığımızı kullanalım. Ürünümüz ve hizmetlerimizi pekiştirecek olursak reklam ve tanıtımımızı yapabileceğimiz birçok aracımız olabileceğini görebiliriz.
Amacımız; kolay olanı yapmak değil, zor olanı kolaylaştırıp başarmaktır. Bizler için mühim olan unsurlar arasında önde gelen sorularınıza kısa çözümler bulmak değil sizler için uzun vadeli mutluluklar yaşatabilecek çözümler bulmaktır. Kendi seçenek şemamızı genişletip sizler ile birlikte hayalleriniz doğrultusunda tasarladığımız plan ve programı daha reel bir hale getirmek, uygulayabilmektir.
Sizin için buradayız –gerekli olduğu her yerde!
Avrupa’nın kalbindeki “ FUTUN-LiYNAA VIP-& FUAR ETKİNLİK SERVİSLERİ ” her yerde sizin için. Sizin Mutluluğunuz bizim Mutluluğumuzdur .Fuarlarınızda muahkkak bizim desteğimizden yararlanın.
http://www.futun-liynaa.com
Nilgün Stauch
DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN
DİKSİYONU DÜZGÜN
GÜLER YÜZLÜ
İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI
İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK
SON DERECE GİRİŞKEN
18-30 YAŞ ARASI
BAYAN ve BAY ADAYLAR resimli cvlerinizi info@futun-liynaa.com adresine gönderiniz...!!