Problems logging in
Only visible to XING members Balkanlarda Türk ekonomi bakanlığı teşvikleri ve AB hibeleri ile iş kurmak isteyenlere danışmanlık hizmeti veriyoruz
NEO Eğitim ve Ticari Danışmanlık
Ticari Danışmanlık: Balkan bölgesinde iş kurmak, isteyenlere şirket kurulumları, oturma ve çalışma izinleri, AB hibeleri ve Türk Ekonomi Bakanlığı teşvikleri konusunda danışmanlık yapılır.
Eğitim Danışmanlığı: Balkan bölgesinde lise ve üniversite okumak isteyenlere, Türkiye de denkliği olan okulları kalacak yerleri oturma izinleri ayarlanır.
Boşnak vatandaşlara Boşnak vatandaşlığı almaları için danışmanlık : Vatandaşlığın alınması için gereken her şey, kütüğün çıkarılması, vatandaşlığın alınması, uçak bileti ve konaklama dahil....
İlgilenenler bizimle iletişime geçebilirler
Ebru Erden : 0539 298 63 64
Zeynep Neslihan Vural: 0545 615 36 56
Seçkin Yiğiter Bireysel Emeklilik Tarih Mi Oluyor ?
Evet, yanlış okumadınız. Sizlerin de bildiği gibi çeşitli banka ve aracı firmaların türlü türlü hesapları ve birikim araçları mevcut. Bu araçlarda aydan aya belli bir prim ödersiniz. 10 yıl beklersiniz. Ve size yatırımlarınız küçük parçalar halinde geri dönmeye başlar.
Hayatın bize ne getireceği belli değil, her an her şeye hazırlıklı olmalıyız. Geleceğimize yatırım yapmalıyız.
Peki sizlere şunu sormak istiyorum : 10 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde maaş alacağımızı kim garanti edebilir ? Hiç kimse. Peki, primlerimizi yatırmazsak ne olur ? Sistemden çıkmak zorunda kalırız. Peki, erken çıktık diye kendi paramızın ne kadarını kesintiye uğratırlar ? …..
Geçen aylarda İYİ Kİ DE TANIMIŞIM dediğim bir yatırım ortaklığı sistemine dahil oldum. Tabii insan ilk başta çekiniyor, nasıl oluyor, ne yapmam gerekiyor diye birçok soru işaretleri oluyor kafasında. Fakat taşlar yerine oturmaya başladığında işin ne kadar karlı bir girişim olduğu meydana çıkıyor.
Bu sistem bize ne sunuyor ?
1- FAİZSİZ KAZANÇ ELDE EDECEĞİM – Bu bir yatırım ortaklığıdır. Şirket kendi payından günlük bizlere pay ayırmaktadır. Olayda FAİZ yoktur.
2- BİRŞEY SATMAK ZORUNDA DEĞİLİM – Bazı network firmlarında olduğu gibi kapı kapı dolaşıp ürün satmak ve kotayı dolduracağım diye kendimi parçalamak zorunda değilim
3- KAZANMAK İÇİN ÜYE BULMAK ZORUNDA DEĞİLİM – Bu sistemde kendi birikimlerinizi değerlendirirsiniz. Bunun için başka birisine ihtiyacınız yoktur.
4- HAFTA İÇİ %2 , HAFTASONU %1 KAZANÇ – Sevgili Dostlar, en iyi bankalar bile bugün %10 yıllık faiz uygulamaktalar. Bu sistemde günlük %2 kazanç demek , aylık %50 nin üstünde bir kar demek.
5- ÜLKEYE DÖVİZ GİRİŞİ DEMEK – Bu sisteme belli bir para yatırıyorsunuz. Fakat 1 yıl sonra , bu sistem yatırdığınız miktarı günlük olarak vermeye başlayacaktır. Çünkü ; her pozisyon 10 dolara denk gelmektedir ve kar payından dolayı hesabınızda biriken her 10 dolar ile yeni bir pozisyon alırsınız. Böylece aydan aya, sistemin günlük kazancı artmaya başlar.
6 - GÜN İÇİNDE KENDİ İŞİMDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM - Yatırım ortaklığına katıldım diye vaktimin büyük kısmını bu iş harcamama gerek yok. Kendi işime devam ederim, yatırım sistemim otomatik olarak artmaya ve kazandırmaya devam eder.
Diyelim ki, maddi sıkıntı yaşadınız, pozisyon almayı bırakırsınız, kazanç payları hesabınızda birikir, hesabınız minimum 20 dolar olduğunda hesabınızdaki parayı çekebilirsiniz.
SİSTEM KENDİSİNE OKADAR GÜVENİYOR Kİ , DENEMEK İSTEYEN HERKESE ÜCRETSİZ 10 DOLAR VERİYOR.
Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz , size yardımcı olmaya çalışacağım.
İlgilenenler varsa, link paylaşamadığım için lütfen
karliyatirimlar gmail com
adresinden irtibata geçin, denemeniz için 10 dolar yüklü hesabınızı sizlerle paylaşacağım.
Saygılarımla,
Seçkin.
Seçkin Yiğiter Yatırımlarınıza 8 Ayda Yüzde 50 Kar Getiren Fırsat Balonu
Merhabalar,
Göze ve kulağa çok ilginç geliyor değil mi ? Oysa ki birçoğumuz mevcut birikimlerimizle çok daha fazla kazanabileceğimizi geç farkediyoruz ya da hiç farketmiyoruz.
Ben Seçkin, 1984 doğumluyum. 2005 yılından bu yana web projeleri ile uğraşıyorum. Çok iyi bir yazılımcıyım, ya da çok iyi bir grafik tasarımcıyım diyemem, ama çok iyi bir internet araştırmacısıyım. Sizlere niye bu konuyu yazdığımı aşağıda örneklerle açıklayayım.
Bugünlerde en büyük bankalar bile yıllık yüzde 10 - 12 arası faiz veriyor. Örnek olarak 20.000 TL nakite bir yıl sonunda 2.000 TL gelir veriyor, ne kadar iyi değil mi ?
Olaya bir de şu açıdan bakalım. 2004 yılında kurulan, Amerika patentli, şu an sitesi dünya sıralamasında 216. sırada olan ve hızla büyüyen bir şirket kar ortağı olmaya çağırıyor. Bu firma üyelerinin şirkete kattığı değerler ile ürün alıp ürün satiyor, birçok websitesinde reklam alanları açarak ziyeretçi kazanıyor, ve bunun gibi birçok yerde parayı değerlendiriyor ve üyelerine de hergün koşulsuz yüzde 2, hafta sonları da yüzde 1,5 net gelir sağlıyor. Ana para, size ömür boyu gelir getirecek bir kazanca dönüşüyor, yüzde 2 kazançlarınızı isterseniz 20 dolara ulaştığında çekebilirsiniz, isterseniz ana paraya katarak günlük net karınızı arttırabilirsiniz.
Gelin bir daha hesaplama yapalım. Örnek olarak 20.000 TL , yani yaklaşık 10.000 dolar yatıran bir kişi, yüzde 2 karlarını belli bir süre hiç çekmeyip ana paraya dahil etse, ertesi gün 10.000 doların yüzde ikisi, yani 200 dolar kazanmaya , bir ay sonra günlük 342.30 dolar , iki ay sonra 604.60 dolar , üç ay sonra günlük 761.05 dolar , ve 124 günün sonunda günlük 1,154.70 dolar gelir getirmeye başlıyor. Peki bundan sonra kazanç bitiyor mu ? Tabii ki Hayır ! Pozisyonlarınız siz yaşadıkça devam ediyor, ve kar getirmeye devam ediyor.
Günlük kazanç bazında kendinize hedef belirleyin, o hedefe ulaştığınızda pozisyon almaya ara verin ve kasanızda biriken karı istediğiniz zaman banka hesabınıza transferini isteyin, 3 ila 7 iş günü içinde de hesabınıza yatsın.
Aranızda hadi canım, olur mu öyle şey diyenleri duyar gibiyim. Peki şu teklifime ne dersiniz :
Bu yatırım ortaklığı için finansman ihtiyacım var. Bu finansman ihtiyacımı karşılarsanız riski ben üstleniyorum, size 8 ay sonunda yatırımınızı yüzde 50 fazlasıyla geri veriyorum, eğer gerçekten kazandırdığına inanırsanız, sizi de bu yatırıma davet ediyorum.
Bu bir faiz sistemi değildir, bu bir yatırım ortaklığı ve kar ortaklığıdır.
Ha Bir de , bu sistemin ayrıca matrix kazançları vardı, söylemeyi unuttum...
karliyatirimlar@gmail.com adresinden veya bu profilimden mesaj atan ve bilgi almak isteyen herkes ile detaylı olarak paylaşacağım. Amacım herkesin bu yatırımdan yararlanması.
Saygılarımla...

Moderators

Moderator details

About the group: KERVAN

  • Founded: 02/01/2009
  • Members: 1.281
  • Visibility: open
  • Posts: 454
  • Comments: 8.730