Supremum Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti. özel olarak "İstatistik" bilimi ile ilgilenmektedir. Supremum olarak bu alandaki gelişmeleri sürekli takip ediyor ve her türlü yeniliği en kısa sürede uyguluyoruz.
İstatistiği doğru şekilde anlamak ve anlatmak, insanların ihtiyaçlarını belirleyerek en doğru hizmeti sunmak temel prensibinden yola çıkarak şirketimizin kurucu ortakları konusunda uzman istatistikçiler olup, "İstatistiksel Analiz" konusunda akademik ve sektörel tecrübesi uzun yıllara dayanan öğretim üyeleri ile, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrencilerin eğitim hayatlarının son aşaması olan tezlerine ve akademik yayınlarına uzman kadromuz tarafından konu belirlenmesinden, yapılacak olan tez çalışmasının bitimine kadar her süreçte profesyonel olarak destek olmaktayız.
Uzun yıllar boyunca almış olduğunuz eğitiminizin son ürünü olan tezlerinizin araştırma ve analiz kısmının uzman istatistikçiler tarafından doğru ve hatasız bir şekilde yapılması, kariyerinize iyi bir başlangıç yapmak için SUPREMUM ile çalışmak almış olacağınız en doğru kararlardan biridir.
SUPREMUM olarak bugüne kadar yaptığımız ve halen yapmaya devam ettiğimiz "İstatistiksel Danışmanlık" faaliyetleri kapsamında içinde yer aldığımız her projeye değer katmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak hissettik.
SUPREMUM olarak vermekte olduğumuz hizmetin içeriği, desteğimizi talep ettiğiniz andan itibaren yürütmekte olduğunuz "Tez" çalışmasının aşama ve kapsamına bağlı olarak değişmektedir. "İstatistiksel Danışmanlık" hizmeti çerçevesinde sunduklarımız;
-Tez Önerisi
-Tasarım ve Planlama
-Veri Analizi
-Sonuçların Yorumlanması ve Raporlama
SUPREMUM olarak süreçlerin öncesinde ve sonrasında kalitemizden ve güvenilirliğimizden asla ödün vermemekteyiz. Sunduğumuz hizmet karşısında sizlerin yüzünde göreceğimiz tebessüm bizlere mutluluk vermektedir.
Saygılarımızla
Supremum Araştırma, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti.
Vali Kazım Dirik Cad. Yeni Han No:3/204 Pasaport-İZMİR
Tel&Fax: +90 232 425 67 92
Web: http://www.supremum.com.tr
E-Posta: mail@supremum.com.tr