Probleme beim Einloggen

Atlas Teknik

Über uns

Dünyadaki gemi inşa ve metal endüstrisinin gelişimi esnasında, 1989 yılından itibaren ATLAS TEKNİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD ŞTİ. imkân ve kabiliyetlerini, denizcilik sektöründe yeni inşa ve tamiri, kara sektöründe metal yapılar alanında birçok farklı projeleriyle geliştirmiştir. Müşteri taleplerin bağlı olarak Denizcilik sektöründe proje ve tasarımı kendine ait olan Tanker Gemileri, Genel Kargo Gemileri, Konteynır Gemileri, Petrol ve Kimyasal Tankerler, Çimento Tankerleri, Asfalt Tankerleri, Açık Deniz Gemileri, Platform Destek Gemileri (PSV), Tarama Gemileri, Servis Gemileri, Açık Deniz Devriye ve Destek Gemileri (OPSV), işleme üniteleri ile donatılmış Balıkçı ve Trol Gemileri, Römorkörler, Hizmet Botları, Yolcu Gemileri, Feribotlar, Yatlar ve Özel Amaçlı Gemiler konularında çözüm üretebilecek ve geliştirebilecek yeterlik kazanmıştır. Kara sektöründe proje ve tasarımı kendine ait Endüstriyel Yapılar, Fabrika, Çelik Sanayi Yapıları, Spor Tesisleri Hangarlar, Depolar, Boya Holleri, Çelik Köprüler, Atölyeler gibi projeleri geleneksel ve yeni teknolojileri bir arada sunabilecek alt yapıya ve kabiliyete sahip olmuştur. Türk ve yabancı müşteriler ile birçok sayıda yüksek kalitede ve farklı projelere imza atmıştır.

ATLAS TEKNİK İNŞ. SAN ve TİC. LTD.ŞTİ. kazanmış olduğu bu kalite, teknoloji, deneyim ve bilgi birikimlerinin ışığında, kara ve denizcilik sektöründe yeni inşa projeleri, bakım tamir ihtiyaçlarında, çelik yapı projelerinde kısmi veya anahtar teslimi ile müşterilerimize hizmetler sunmaktadır.

The development of shipbuilding and metal industries in the world, since 1989 ATLAS TEKNİK CONSTRUCTION INDUSTRY & TRADING COMPANY their capabilities, new ship building and repairs in the shipping industry, steel building industry in the area of the metal structure has developed with many different projects. Depending on the costumer demands, on the project and design its own as tanker ships, in the shipping industry general cargo ships, container ships, oil and / or chemical tankers, cement tankers, Road Tankers, Offshore Vessel, Platform Support Vessels (PSV), Scan Marine, Service Vessels, Offshore Patrol and Support Ship (OPSV), processing units equipped with fishing and trawling vessels, Tugboats, Services Boats, Passenger Vessels, Ferries, Yachts, and Special Purpose Ships about a solution that can find and will develop it competencies has gained.So far, we have taken total 26 vessels turnkey projects including boats, pilot boats, ferryboats, passenger ships, cargo ships, tankers and delivered until 24 vessels.In commercial and industrial steel structure, projects and design our company, Factories, Sports Facilities, Hangars, Storages, Paint Holes, Steel Bridges, Workplaces, such projects that can deliver with together traditional and new technologies has had infrastructure and skills. Turkish and foreign clients with the most number of high quality and have undertaken total 20 various projects and have been completed successfully.

ATLAS TEKNİK CONSTRUCTION INDUSTRY & TRADING COMPANY acquired this quality, technology, experience and in the light of knowledge, land and maritime sectors, new building projects, repairs and steel structure projects, with partial or turnkey services provide our costumer.
Mehr