Probleme beim Einloggen

Yenibirlider Derneği

Über uns

Yenibirlider Derneği; Türkiye’nin gelecek nesil liderlik ekolünü oluşturmak için potansiyel sahibi gençleri erken yaşta keşfeden, farklı alanlarda tecrübe sahibi öncü kurum ve kişiler ile bir araya getiren, kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyen sürdürülebilir bir liderlik ekosisteminin temellerini atmaktadır.

 Türkiye’nin en önde gelen özel kuruluşları, kamu kuruluşları, üniversiteleri, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası liderleri ve akademisyenleri Yenibirlider ekosistemi çatısı altında Türkiye’nin en başarılı üniversite öğrencileri ve genç profesyonelleri ile bir araya gelirler. Her biri kendi uzmanlık alanlarından deneyimlerini ve bilgi birikimlerini ortaya koyarak gelecek nesil liderlerin ortaya çıkmasına vesile olurlar.

Yenibirlider ekosisteminin amacı geleceğin lider adaylarının sürdürülebilir bir sistem dahilinde yeni liderlik ekolümüzün temsilcileri haline gelmeleri, Türkiye’de ekonomik ve sosyal alanlarda fayda sağlamaları ve küresel arenada Türkiye’yi layıkıyla temsil etmeleridir. 9 Temmuz 2012 tarihinden bugüne Yenibirlider Derneği özverili ve dinamik kadrosu, Türkiye’nin gelecek nesil liderlerinden oluşan üye tabanı ve ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş tecrübeli danışma kurulunun rehberliğinde gençler tarafından gençler için felsefesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Mehr