Yoga ve Meditasyon

Yoga ve Meditasyon

Felsefemiz her bireyin bütünsel bir varlık olarak varolduğu inancına dayanır. Bütünsel varlık uyumlu bir zihin-beden ve ruh' dan oluşur, bu nedenledir ki Mükemmel Sağlık sadece sağlıklı bir zihin ve beden ile elde edilebilir, bu da o kişinin ruhsal yolunu bulması için altın bir köprü görevini görür.

Ruhsal aydınlanmaya ulaşılacak birden fazla yol olduğunu bildiğimizden, beklentisiz varoluşa inanma yolunda bulunacak her türlü inancı kabul ederiz.

Ancak biz sadece ruhsal çeşitliliğe önem vermekle kalmayıp, aşk, sevgi, barış, affedicilik, özgüven, sorumluluk ve özveriyi de destekliyoruz.


Bizce bu değerler; bireysel yollar farklılaşsa bile, yeni bir hayat'a ve dolayısı ile hakikate ulaşmakta doğal dengeyi ve tanrısal bağlantıyı kurmamızı sağlarlar.

Bu bağı kurmanın en kolay yolu ise yoga ve meditasyondan geçer.

NOT: Bu grup Yoga ve Meditasyon'la ciddi olarak ilgilenenler için Sanal bir Ashram olarak düşünülmelidir.
Ciddi olmayan, gerçek üye fotoğrafı bulunmayan veya aşırı eksik bilgi içeren profiller ile; ilgi alanında, sundukları ya da aradıkları arasında Yoga ve Meditasyon'un bulunmadığı profiller başvurunuzun geri çevrilmesine veya üyeliğinizin iptaline neden olabilir.

About the XING business network

Welcome to the Yoga ve Meditasyon on XING, the business network for professionals. Yoga ve Meditasyon is one of thousands of groups on XING, where millions of members from over 200 countries around the world can share expertise and make contact. Join Yoga ve Meditasyon and discuss interesting topics with experts and similarly minded professionals.

 
Sign up for free:

Statistics

  • Group exists since: 13 Nov 2008
  • Members in this group:216
  • Posts in this group:42
  • Languages:Turkish

Moderators

Co-moderators