ALMERGroup

About us

ALMER Group 2007 yılından faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde büyük ve önemli projelere imza atmıştır. Ankara Merkez Ofis, Gebze/Kocaeli, İstanbul Şubeleri ile hizmetlerine devam eden ALMER Group, konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile Çevre, İş Güvenliği ve Laboratuvar – Analiz konularında hizmet vermektedir.

Edindiği bilgi birikim ve tecrübe ile kalite politikasından taviz vermeden çalışmalarını sürdüren ALMERGroup, Türkiye’nin en büyük projelerine ve tesislerine hizmet vermenin gururu içerisindedir.

Konusu ile ilgili bütün yetki belgelerine sahip olan firmalarımız Çevre, İSG ve Laboratuvar hizmetlerini aynı anda yapma kabiliyetine sahiptir.

ALMER Group has started its activities in 2007 and has put signature under important and major projects in a short time. ALMER Group continued its services with Head Office in Ankara, Kocaeli/Gebze and İstanbul Branch Offices has offered services in the fields of Enviroment, Occupational Safety and Laboratory-Analysis eith its expert and experienced staff.

ALMER Group continued to work with the acquired knowledge and experience without compromising on quality policy is within the pride of serving to Turkey’s major projects and facilities.

Our firms having all authorization certificates relating to their fields have the capability of performing Enviroment, OHS and Laboratory Services at the same time.

https://twitter.com/ALMERGroup

https://www.facebook.com/ALMERGroup

http://almergroup.wordpress.com/

http://www.almergroup.com/

http://www.slideshare.net/ALMERGroup

http://www.linkedin.com/company/almer-groupShow more