Cover Image
femkocorporate

femkocorporate

1 Follower

51-200 employees

femkocorporate
femkocorporateposted this article8 April 2016
Uygunluk Değerlendirme ve A Tipi Muayene Kuruluşu gibi konularda T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından yetki çalışmalarımız, Türkak Akreditasyon kurumundan bu alanlar için akreditasyon çalışmalarımız ve “CE” Ürün Belgelendirme anlamında Avrupa Komisyonundan Onaylanmış Kuruluş olma çalışmalarımız bulunmaktadır.
femkocorporate
femkocorporateposted this article8 April 2016
Türkiye üzerinde muayene ve denetim faaliyetlerini sürdüren Femko Belgelendirme, Belçikada açmış olduğu yeni ofisi ile Avrupa üzerinde yapmayı planladığı tüm faaliyetler için Uluslar arası arenada şimdiden yerini almıştır. Yapılan bu çalışmalarla Türkeyiyede olduğu gibi Avrupa üzerinde de ulaşılabilir bir alt yapının kurulması hedeflemektedir.
femkocorporate
femkocorporateposted this article8 April 2016
Femko Belgelendirme yeni ofisleriyle hizmetinizdedir. Bundan sonraki tüm faaliyetler bu adreslerden gerçekleştirilecek olup, Genel Müdürlüğümüzün ve tüm irtibat noktalarımızın ulaşım adresine “Kurumsal” menümüzün, “Nerelerdeyiz?” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Eğitim Belgelendirme Ltd. Şti. faaliyetlerine 2014 yılında kuruluşu ile başlamıştır. Femko muayene, gözetim, test ve belgelendirme alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefleyerek bu yola çıkmıştır. Alanında tecrübeli mühendis ve personel kadrosuyla sürekli büyümeye ve...

More about us

Jobs

There aren't any vacancies available right now.

Looking for a job? Check out our recommendations.

Contact persons

Location

Open map

Izmir

Mansuroğlu Mahallesi 286/4 Sokak No:2 D:10 Bayraklı / İzmir, 35030 Izmir, Turkey