Probleme beim Einloggen

VodeGEN Bilgi Teknolojileri

Über uns

VodeGEN Bilgi Teknolojileri, 2007 yılı başında Istanbul'da kurulmuştur. Aynı yıl içerisinde okul öncesi eğitimi konusunda özel projeler gerçekleştirmiş. Ayrıca müşterilerine uygun fiyatlarla web servisleri ve gsm tabanlı kısa mesaj servisleri sunmuştur.

2008 Yılında sunduğu hizmetleri genişletmiş e-ticaret konularında projeler geliştirmiştir. VodeGEN Bilgi Teknolojileri, tecrübeli kadrosu ve dinamik ekibi ile her zaman yenilikleri takip etmiş. Varolan teknolojik ihtiyaçları yazılımlarına ve servislerine hemen uygulamıştır. Gerçekleştirdiği bu çabalarının meyvelerini çok kısa zaman içinde almıştır.

Kuruluşundan bu yana, yazılım, danışmanlık, internet hizmetleri ve gsm tabanlı kısa mesaj servisleri konularında faaliyet göstermektedir.

Farklılığını sürekli kılmak için sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştiren, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, aynı zamanda, Türkiye'nin dört bir yanındaki bayileri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini gerçekleştirebilmek için çalışmaktadır.

TK yer sağlayıcı faaliyet belgesi bulunan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, “güvenli uygulama barındırma”, “sunucu barındırma”, “çöp posta ve antivirus sistemli e-posta servisi” gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

5651 sayılı yasa kapsamında erişim kayıtlarını tutan VodeGEN Bilgi Teknolojileri, bu alanda müşterilerine de danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

VodeGEN Bilgi Teknolojileri, yeni dönemde de müşterilerinin istekleri doğrultusunda yeni projeler geliştirmeye devam edecektir.
Mehr